Znajdź nas:

BLOG ŚLUBNY

ZIELONO MI! ŚLUBNE INSPIRACJE NA POWITANIE WIOSNY

27 | 03 | 2017

GO GREEN

 

Wiosną wszystko budzi się do życia. Zielenią się liście, trawy i … wesela 🙂

 

Jedną z najczęściej wybieranych ślubnych barw przewodnich jest właśnie ZIELEŃ. Kolor ten kojarzy się przede wszystkim z naturą, świeżością i płodnością. Warto również pamiętać, że to kolor powiązany z dobrobytem ($$$), nadzieją i szczęściem, dlatego opłaca się nim otoczyć w tym najważniejszym dniu.

 

Na dobry początek zielona nowina – zaproszenie na ślub.

Źródło: Pinterest

 

Bukiet Panny Młodej i elementy do butonierki to dziś już nie tylko kwiaty. Bardzo modne jest wykorzystywanie w ślubnych kompozycjach zielonych ziół i liści.

Źródło: Pinterest

 

Sukienka w kolorze nadziei to rozwiązanie nie tylko dla Scarlett O’Hara. Miłośniczki tej soczystej barwy mogą zdecydować się na wyjątkową, zieloną suknię ślubną lub zaproponować zielone sukienki swoim druhnom. Żeby bardziej dyskretnie przemycić ten kolor wystarczy do klasycznego stroju dodać zielone akcesoria.

Źródło: Pinterest

 

Zieleń w scenografii ślubnej to przede wszystkim motywy roślinne. Warto wykorzystać i wyeksponować zieleń zastaną na miejscu. Jeśli nie ma takiej możliwości można podkreślić temat zielonymi materiałami lub zastawą stołową. Zieleń wbrew pozorom nie jest zarezerwowana tylko dla ślubów rustykalnych. Doskonale sprawdza się również w wysmakowanych, eleganckich rozwiązaniach, szczególnie w połączeniu ze szlachetnym złotem.

Źródło: Pinterest

 

Jednym z najważniejszych weselnych elementów jest tort. Ta pierwszoplanowa słodycz może się również apetycznie zazielenić.

 

Źródło: Pinterest

Czytaj też