Znajdź nas:

BLOG ŚLUBNY

SUKNIE ŚLUBNE – 5 NAJGORĘTSZYCH TRENDÓW 2018

25 | 03 | 2018

Panny Młode poszukujące inspiracji na nadchodzący sezon mają w tym roku w czym wybierać. Suknie ślubne proponowane przez najlepszych projektantów w tym sezonie zaskakują nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

BLISKO CIAŁA

Suknie ślubne, które przypominają ekskluzywną bieliznę to jeden z największych tegorocznych hitów. Wśród propozycji w tym stylu znajdziecie proste modele inspirowane halkami i detale zapożyczone bezpośrednio z konstrukcji gorsetu. Pamiętajcie, że w przypadku tego typu sukienek najbardziej liczy się najwyższa jakość materiałów i precyzja wykonania.

Źródło: Instagram

 

FRĘDZLE I PIÓRA

Przepych to już nie tylko sylwestrowa domena, idealnie zadomowił się również na wybiegach projektantów mody ślubnej. To propozycja dla odważnych Panien Młodych, które w tym najważniejszym dniu również chcą podkreślić swój charakter.

Źródło: Instagram

 

PELERYNY

Najbardziej praktyczny ze ślubnych trendów. Sukienki z dołączoną peleryna nie tylko przykrywają ramiona (co jest ważnym elementem przy okazji ślubu kościelnego) ale też mogą być alternatywą dla tradycyjnego welonu.

Źródło: Instagram

 

RĘKAWY

Misterne zdobienia pojawiają się w każdym sezonie, wędrują po różnych miejscach sukni ślubnej. Tym razem najbardziej dekoracyjne są rękawy.

Źródło: Instagram

 

KOLOR

Suknie ślubne w odcieniach nude nie są już dla nikogo zaskoczeniem. W tym roku jednak najpopularniejszym kolorem według ślubnych projektantów (oczywiście zaraz za nieśmiertelną bielą) jest niebieski.

Źródło: Instagram

Czytaj też