Znajdź nas:

BLOG ŚLUBNY

ŚLUBNE DODATKI – 5 NAJWAŻNIEJSZYCH TRENDÓW

18 | 03 | 2018

Wybór ślubnych dodatków spędza sen z powiek niejednej Pannie Młodej, dlatego zestawiliśmy dla Was najgorętsze trendy sezonu.

PERŁY

Przez wiele lat chowane do szuflady dziś powracają do łask i są największym, ślubnym hitem. Perłowa biżuteria nikogo oczywiście nie dziwi, ciekawą nowością są natomiast perłowe detale przy butach ślubnych i ozdoby do włosów. Ślubne dodatki w klasycznej odsłonie (na przykład pamiątki po babci) mogą być świetnym pomysłem na „coś pożyczonego”.

Źródło: Instagram

 

 

XXL

Mniej w tym sezonie ślubnym nie znaczy więcej, tym razem więcej to po prostu więcej 🙂 Imponujące rozmiary kolczyków, aplikacji na sukniach i obcasów na pewno przypadną do gustu Pannom Młodym kochającym modę.

Źródło: Instagram

 

ZŁOTO

Biel i złoto to wyjątkowa para. Prawdopodobnie dlatego Panny Młode bardzo często decydują się na złote dodatki ślubne. Najlepiej w tej barwie sprawdzają się buty, kolczyki i korony.

Źródło: Instagram

 

GWIEZDNY PYŁ

Galaktyczne inspiracje zawładnęły w tym roku modą ślubną. Charakterystyczne kształty i metaliczne barwy pojawiły się w kolekcjach wszystkich projektantów.

Źródło: Instagram

 

WIĄZANIA

Dziewczęce i urocze sploty podbiły już Pinterest i Instagram, a teraz w zupełnie naturalny sposób przenikają do ślubnego świata. Delikatne, welurowe kokardy zawiązane na prostym kucyku i spinki w misternych plecionych warkoczach będą idealnym uzupełnieniem romantycznej stylizacji.

Źródło: Instagram

 

Czytaj też