Znajdź nas:

BLOG ŚLUBNY

ŚLUB PO KRÓLEWSKU

12 | 05 | 2018

Królewski ślub to temat, który od wielu miesięcy nie znika z pierwszych stron gazet. Miłosna historia z angielskiego dworu wywołała istną gorączkę.  Majestatyczne, ślubne stylizacje inspirowane dworskimi kreacjami podbijają serca Panien Młodych.

 

 

Najważniejszy, królewski atrybut? Oczywiście KORONA! Ten super modny dodatek idealnie pasuje do sukni ślubnej. Jeśli więc marzy Ci się królewski ślub dobierz do swojej ślubnej stylizacji okazałe nakrycie głowy. Projektanci ślubnych dodatków w tym sezonie wyszli na przeciw oczekiwaniom Panien Młodych o królewskich inklinacjach, w ich kolekcjach pojawiły się zarówno bogato zdobione ślubne korony, jak i delikatne, urokliwe tiary.

 

Źródło: Pinterest

 

Nowojorska Met Gala to każdego roku niezwykłe, modowe wydarzenie. Panny Młode, które poszukują ślubnych inspiracji w stylu światowych fashionistek z zapartym tchem czekają na pojawiające się na czerwonym dywanie gwiazdy. Królewskie zakusy dały się zaobserwować i tego wieczoru,  złote korony pojawiły się na głowach wielu celebrytek, w większości przypadków z .

Źródło: Pinterest

 

Czytaj też