Znajdź nas:

BLOG ŚLUBNY

KORONKOWE SUKNIE ŚLUBNE

21 | 08 | 2018

Szukasz sukni jak ze snu? Wybraliśmy najpiękniejsze, koronkowe suknie ślubne w różnych stylach!

 

NA BOGATO

Imponujących rozmiarów suknie ślubne zdobione najdroższymi, francuskimi koronkami były hitem pokazów mody na ostatnich Bridal Week’ach. Być może była to zasługa królewsko-ślubnej gorączki wywołanej przez księcia Harrego i Meghan Markle. Wszystkie Panny Młode, która idąc do ołtarza chcą prezentować i czuć się jak księżniczka mają w czym wybierać.

Źródło: Pinterest

 

VERY SEXY

Pewne siebie Panny Młode, które chcą się pochwalić swoją nienaganną figurą (często wypracowaną miesiącami solidnych, ciężkich treningów) mogą wybrać suknię ślubną bardzo dopasowaną do ciała. Seksowna, długa suknia z trenem będzie prezentować się niezwykle elegancko a kokieteryjna, krótka, koronkowa suknia ślubna podkreśli atuty każdej kobiety.

Źródło: Pinterest

 

BOHO

Śluby w stylu rustykalnym i boho są coraz popularniejsze, nic więc dziwnego, że romantyczna suknia ślubna z koronką to niesłabnący hit. Sukienka z koronkową górą i zwiewnym, muślinowym dołem to najczęstszy wybór polskich Panien Młodych. Jednocześnie efektowna i wygodna idealnie sprawdza się podczas uroczystych ceremonii i weselnych zabaw.

Źródło: Pinterest

Czytaj też